Historie a profil společnosti

Firma REVOS, s.r.o. byla založena v roce 1993 s cílem poskytovat zákazníkům služby v oblasti údržby transformátorů, výkonových přepínačů a ostatního příslušenství transformátorů na českém a slovenském trhu.

Vlastní činnost společnosti byla zahájena počátkem roku 1994 realizací prvních zakázek, výběrem a budováním skupiny pracovníků s dostatečnou kvalifikací a vzděláním v daném oboru. Koncem roku 1994 již měla společnost obrat 4 mil. a zaměstnávala 5 THP a 7 DP.

Náplní práce společníků nebyla jen realizace konkrétních zakázek, ale také hledání nových směrů činnosti společnosti. 

Od následujícího roku společnost rozšířila svoji obchodní činnost o oblast topných kabelů a od roku 1996 se stala výhradním zástupcem společnosti FLEXELEC, která se specializuje na výrobu topných kabelů a flexibilních topných elementů. FLEXELEC je nyní již součástí Skupiny OMERIN, koncernu vyrábějící široký sortiment speciálních kabelů a souvisejících produktů. 

Od roku 2012 spolupracujeme i s německou firmou ELTHERM, která je výrobcem topných kabelů, doplnili jsme tak sortiment o další zajímavé produkty.

Současně společnost REVOS, s.r.o. navázala na předchozí zkušenosti nových spolupracovníků a začala rozvíjet aktivity v oblasti systémů řízení a MaR pro teplárenství, řízení budov apod.

V roce 1996 bylo v naší společnosti zaměstnáno již 18 pracovníků, přičemž jejich kvalita byla a je od samého počátku vzniku společnosti REVOS, s.r.o. jednou z největších předností, kterou můžeme soutěžit s konkurencí. Někteří zaměstnanci mají celoživotní zkušenosti v oblasti revizí transformátorů a výkonových přepínačů. Z tohoto důvodu můžeme poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní služby, založené právě na odbornosti a dlouholetých zkušenostech našich zaměstnanců. 

Firma REVOS, s.r.o. je od roku 2004 tvořena 2 sekcemi. Sekcí Služby pro energetiku a sekcí Tepelná technika.

Od roku 2008 disponuje společnost REVOS, s.r.o. oficiálním evropským zastoupením pro prodej, montáž a údržbu přepínačů společnosti HUAMING Shanghai a to včetně pozáručních servisních prací.

V roce 2019 společnost REVOS, s.r.o. rozšířila své služby o komplexní služby v oblasti elektromontáží a to od montáží a dodávek osvětlení po VVN.