Topné kabely

Firma FLEXELEC a ELTHERM vyrábí široký sortiment topných kabelů a flexibilních topných prvků, jež nachází uplatnění v různých oblastech. Tyto stránky přinášejí kromě katalogů těchto prvků i průřez aplikačními možnostmi. 

Topné kabely se uplatňují:

ve stavebnictví

- podlahové topení, otápění venkovních ploch, otápění okapů, otápění potrubí,

rondel

v průmyslu

- otápění potrubí a dalších technologií,

suseni-plynu

  • podstatná část sortimentu je určena pro chladírenství - otápění odvodnění jednotek, ochrana kompresorů, potrubí, vitrín, podloží mrazíren, atd,
  • speciální topné prvky jsou schopny řešit vysokoteplotní, plošné a jiné otopy, především v průmyslu. Pozadu nezůstávají ani domácnosti. Topné kabely se používají například k vytápění akvárií a terárií.

Flexibilní topné prvky se používají především z těchto důvodů:

  • Přizpůsobivost k většině různých tvarů otápěných těles, a tím i maximální tepelná účinnost.
  • Snadná instalace umožňující rychlé provedení potřebných prací i v těžko přístupných místech.
  • Výborný poměr výkon/cena dělá z flexibilních topných prvků nejekonomičtější řešení otápění.

Firma REVOS poskytuje veškeré služby spojené s využitím flexibilních topných prvků. Sortiment doplňujeme o termostaty a regulátory EBERLE používané k regulaci topných kabelů. Určitou část příslušenství vyrábí přímo firma REVOS tak, aby nabídka technického řešení byla úplná. Kromě přímého prodeje materiálu zajišťujeme i poradenskou činnost, zpracování nabídek a projektů včetně tepelného výpočtu, odbornou montáž a servisní služby.

Aplikace topných kabelů

Přinášíme Vám přehled nejčastějšího použití topných kabelů jak v průmyslu, tak občanské sféře. Kromě těchto aplikací je spousta dalších míst, kde topné kabely a flexibilní topné prvky efektivně pomůžou. Tipy najdete v online katalogu, anebo nás neváhejte kontaktovat.

Katalog topných kabelů