Tepelná čerpadla Danfoss

Tepelná čerpadla Danfoss - úsporná řešení s dlouhou životností.

br logo

Ve venkovním prostředí je nahromaděno obrovské množství energie. Je ve vzduchu, ve skalách, v zemi a ve vodě. Tepelné čerpadlo Danfoss toto teplo získává a využívá, proto lze podstatně snížit náklady na vytápění domu - o více než 50%. Tepelné čerpadlo představuje také řešení s dlouhou životností. 

Za pouhých sto let zvýšilo lidstvo svou spotřebu energie na šestnáctinásobek. Zároveň se pětkrát zvýšilo znečištění ovzduší. Nadbytek oxidu uhličitého a dalších plynů vznikajících spalováním fosilních paliv přispívá ke skleníkovému efektu. Výsledkem je zvyšování průměrné teploty Země. Čím více nízkoteplotní energie dokážeme využít, tím méně budeme poškozovat naše životní prostředí. Volbou tepelného čerpadla, které zhodnocuje nízkoteplotní energii venkovního prostředí, můžete přispět k čistějšímu životnímu prostředí.

Tepelné čerpadlo nevyžaduje doplňování paliva a téměř žádnou údržbu - jeho chod je plně automatický. Velmi snadno se používá a nezabírá příliš mnoho místa. Obvykle zabírá méně než půl čtverečního metru podlahové plochy. Další výhodou je to, že tepelná čerpadla mohou vytápět i chladit dům, aniž by překračovaly náklady na běžný vytápěcí systém. Model Danfoss DHP-C je standardně vybaven chlazením a ostatní tepelná čerpadla lze snadno doplnit chladícím modulem. Máte příležitost vytvořit dokonalé vnitřní klima za velmi nízkou cenu. 

Nezávislý test tepelného čerpadla Danfoss DHP-AQ

Nezávislý test potvrdil mimořádnou výkonnost tepelného čerpadla DHP-AQ. více

O tepelných čerpadlech

Zahájení spolupráce s výrobcem tepelných čerpadel, firmou Danfoss. více

Jak pracuje tepelné čerpadlo

Základní princip funkce tepelného čerpadla. více

Pět různých typů tepelných čerpadel Danfoss

Tepelná čerpadla mají společný znak: zhodnocují nízkoteplotní energii obsaženou ve venkovním prostředí a vytápějí naše obydlí s úsporou nákladů až 50%. Jednotlivé typy se liší tím, jaký z primárních nízkoteplotních zdrojů využívají. více

Měření a regulace pro alternativní zdroje energie

Ochrana životního prostředí nás nutí hledat šetrnější zdroje energie a v řízení budov se tím zvyšují požadavky na správné a ekonomické využívání nových alternativních zdrojů. více


zpět na: Tepelná technika


Kontakt

Měření a regulace

mar(at)revos.cz

Ing. Oldřich Jakl, jakl(at)revos.cz
(+420) 537 020 905, (+420) 728 386 182

Ing. Radomír Fireš, fires(at)revos.cz
(+420) 537 020 902, (+420) 602 741 608

Ing. Petra Hamanová, hamanova(at)revos.cz
(+420) 537 020 902, (+420) 724 067 066

Objednávky topných kabelů a MaR

Jaroslav Vaňo, objednavky(at)revos.cz
(+420) 537 020 905, (+420) 721 077 620