Historie a profil společnosti

Firma REVOS, s.r.o. byla založena v roce 1993 s cílem poskytovat zákazníkům služby v oblasti údržby transformátorů, výkonových přepínačů a ostatního příslušenství transformátorů na českém a slovenském trhu.

Vlastní činnost společnosti byla zahájena počátkem roku 1994 realizací prvních zakázek, výběrem a budováním skupiny pracovníků s dostatečnou kvalifikací a vzděláním v daném oboru. Koncem roku 1994 již měla společnost obrat 4 mil. a zaměstnávala 5 THP a 7 DP.

Náplní práce společníků nebyla jen realizace konkrétních zakázek, ale také hledání nových směrů činnosti společnosti. 

Od následujícího roku společnost rozšířila svoji obchodní činnost o oblast topných kabelů a od roku 1996 se stala výhradním zástupcem společnosti FLEXELEC, která se specializuje na výrobu topných kabelů a flexibilních topných elementů. FLEXELEC je nyní již součástí Skupiny OMERIN, koncernu vyrábějící široký sortiment speciálních kabelů a souvisejících produktů. 

Od roku 2012 spolupracujeme i s německou firmou ELTHERM, která je výrobcem topných kabelů, doplnili jsme tak sortiment o další zajímavé produkty.

Současně společnost REVOS, s.r.o. navázala na předchozí zkušenosti nových spolupracovníků a začala rozvíjet aktivity v oblasti systémů řízení a MaR pro teplárenství, řízení budov apod.

V roce 1996 bylo v naší společnosti zaměstnáno již 18 pracovníků, přičemž jejich kvalita byla a je od samého počátku vzniku společnosti REVOS, s.r.o. jednou z největších předností, kterou můžeme soutěžit s konkurencí. Někteří zaměstnanci mají celoživotní zkušenosti v oblasti revizí transformátorů a výkonových přepínačů. Z tohoto důvodu můžeme poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní služby, založené právě na odbornosti a dlouholetých zkušenostech našich zaměstnanců. 

Firma REVOS, s.r.o. je od roku 2004 tvořena 2 sekcemi. Sekcí Služby pro energetiku a sekcí Tepelná technika.

Společnost REVOS, s.r.o. je inženýrsko-montážní firmou, která pracuje převážně v terénu a poskytuje služby zákazníkům v místě jejich působení. Za tímto účelem je vybavena odpovídající dopravní technikou, montážními a technologickými vozidly i profesionálním nářadím, čímž je zaměstnancům umožněno dosáhnout maximální pružnosti v rychlém plnění požadavků zákazníků naší společnosti, při paralelním zkrácení doby odstávky a snižování nákladů klientů, souvisejících s manipulací a přepravou zařízení.

 Za více než 17 let působení na trhu si společnost REVOS, s.r.o. vytvořila dobré jméno nejen u svých zákazníků, ale i u firem spolupracujících na realizaci některých větších zakázek.

S rozšiřující se působností společnosti přímo souvisí i nárůst pracovníků, který v současné době přesahuje 25 stálých zaměstnanců a za zmínku stojí též spolupráce s řadou externistů.


zpět na: O společnosti

Aktuality

OP PIK – Marketing

CZ.01.2.1.0.15_016.04404 Marketing-I. Výzva - individuální účasti na veletrzích a výstavách

Cílem projektu je podpora zahraničního marketingu společnosti REVOS

Inovační vouchery - výzva I

CZ.01.1.02/0.0/0.0/16_045/0007424, Stanovení teplotních poměrů systému vytápění výsypky, spolufinancováno Evropskou unií.

CZ_VE_B_C Cílem projektu je zajistit maximálně efektivní přenos tepla od elektrického plošného topného prvku k otěrovým plochám výsypky určené k dopravě těženého sypkého materiálu.

HLEDÁME POSILU DO NAŠEHO TÝMU!

Do týmu Tepelné techniky přijmeme pracovníka na pozici manažer zakázek.

Požadovaná kvalifikace: SŠ elektro, Vyhláška 50, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, anglický jazyk výhodou.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, možnost seberealizace, firemní benefity, zajímavé finanční ohodnocení, závislé na výkonech.

Fabrika hotel se stal STAVBOU ROKU 2012!

Vyvrcholilo úsilí vedení hotelu, společnosti MHA, architektonické firmy OK PLAN ARCHITECTS, stavební firmy Podzimek a synové i dalších subdodavatelů a fabrika hotel v Humpolci právem obdržel titul STAVBA ROKU 2012.  více